7ABAN


بیانیه:جبهه هفت آبان نامه خصمانه ۳۲ نماینده مجلس اسراییل علیه یکپارچگی ایران را با قاطعیت تمام محکوم می‌کند!


بیانیه جبهه هفتم آبانبیانیه تحلیلی جبهه هفتم آبان در باره منشور همبستگی


ماهیت سپاه پاسداران انقلاب اسلامیدر ادامه تلاش‌های پیگیرانه برای قراردادن نام سپاه در فهرست تروریستی اتحادیه اروپا،
همبستگی برای آزادی ایران (جبهه ۷ آبان)
از ساعت ۱۴ تا ۱۷ روز جمعه ۷بهمن، برابر با ۲۷ژانویه،
در پارلمان اروپا دربروکسل کنفرانسی با موضوع
«ماهیت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی» برگزار میکند.


اطلاعیهبرگزاری نشست ۷ بهمن ( ۲۷ ژانویه ۲۰۲۳ )
در پارلمان اروپا


اعلام همبستگی جوانان محلات تهرانگروه «جوانان محلات تهران» طی بیانیه‌ای در تاریخ سی‌ام آذر ماه ۱۴۰۱ (۲۱ دسامبر ۲۰۲۲) همبستگی خود را با تشکل «همبستگی برای آزادی ایران (جبهه ۷ آبان)» اعلام نمود.

لینک مرجع بیانیه: https://t.me/teh_javanan/78


کنفرانس مطبوعاتی همبستگی برای آزادی ایرانکنفرانس مطبوعاتی همبستگی برای آزادی ایران
( جبهه هفت آبان )


سخنرانی یلدا پارساجو و حمید بابایی در دانشگاه لیژ؛«برای زنان، برای انقلاب»حمید بابایی، پژوهشگر اقتصاد مالی و زندانی سابق سیاسی،روز شنبه ۲۶ نوامبر در کنفرانسی در مورد ایران در دانشگاه لیژ، از انقلاب مردم ایران، سرکوب دانشجویان در کشور،و اعتراضات در دانشگاه ها سخن گفت.
آقای بابایی همچنین گفت در ماههای اخیر فعالان سیاسی و مدنی در ایران زندانی شدند «ولی چند هفته پیش در خارج از کشور بیش از ۵۰ نفر از سیاستمداران پیشروهوادر دمکراسی گردهم آمدند.»

این پژوهشگر که شش سال زندانی سیاسی حکومت بوده، گفت که نتیجه این نشست «همبستگی برای آزادی ایران (جبهه ۷ آبان)» بود،برای «دستیبابی به دمکراسی و حکومتی سکولار در ایران»، که «من هم عضوی از آن هستم.»

یلدا پارساجو، فعال سیاسی و پژوهشگر، یکی دیگر از سخنرانان بود که محور سخنانش در مورد سرکوب و تبعیض ساختاری زنان در جمهوری اسلامی بود.

این همایش با موضوع «آرزوهاى جوانان براى آزادى»، و با حضور آن‌سوفی نیسن، رئیس دانشگاه لیژ برگزار شد.
جاناتان پیرون، ايران‌شناس، امیل فرانک، معاون خاورمیانه سازمان عفو بین الملل، فهمیه ایلغمی، فعال سیاسی و فیروزه نهاوندی،استاد دانشگاه بروکسل، برخی دیگر از سخنرانان این همایش بودند.
در این برنامه همچنین شماری از کاریکاتورهای بهنام محمدی،به نمایش درآمد.


بیانیه: به نجات جان دلیران دربندمان بشتابیم!
مصاحبه با سعید بشیرتاشاندوه خوردیم برای جشمانی که ازشان گرفته شد، برای خانه‌هایی که خراب شد، خانه‌هایی که بی مادر وبی پدر شده، برای مادرانی که یک‌شبه موهایشان سفید شد. هموطن ما راهی جز ادامه دادن نداریم.» این بخشی از سخنان دریا صفایی، نماینده پارلمان بلژیک در گردهمایی است که «همبستگی برای آزادی»، روز شنبه، سوم دسامبر، در بروکسل، پایتخت بلژیک، برگزار کرد. گردهمآیی در پشتیبانی از خیزش ملی و انقلاب مردم ایران برگزار شد، و با هنرنمایی مژگان عظیمی، گل آذین، حامد فرد و فرزاد بنی همراه بود.
سعید بشیرتاش، فعال سیاسی، تئو فرانکن نماینده پارلمان و وزیر سابق مهاجرت بلژیک و خانم صفایی، سخنرانان این گردهمایی بودند.
آقای بشیرتاش در بخشی از سخنانش گفت که «در این ۷۷روز جهره ایران در نزد جهانیان دگرگون شده‌است. مردم جهان فهمیده‌اند که ایران نه تنها جمهوری اسلامی نیست بلکه مردم ایران در تقابل کامل با جمهوری اسلامی هستند. یا ایران باقی خواهد ماند یا جمهوری اسلامی.مطمئنا ایران جاویدان باقی خواهد ماند.


افشین الیانافشین الیان یکی از فعالین سیاسی حاضر در این نشست هفت آبان نظر خود را اینچنین گفت :


سعید بشیر تاشسعید بشیرتاش با صدای آمریکا در نشست هفت آبان

تماس با ما