گامی به پیش در تحریم سپاه

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

هم‌میهنان،

‏پیشنهاد دولت بلژیک، رییس دوره‌ای اتحادیه اروپا، برای قراردادن نام سپاه پاسداران در فهرست تروریستی اتحادیه اروپا، که بدون تلاش‌های مستمر دریا صفایی امکان‌پذیر نبود، گام مهم دیگری به پیش در مبارزات ملت ایران است. این برای نخستین بار است که یک دولت اتحادیه اروپا موضوع تروریست شناخته‌شدن سپاه پاسداران را در دستور کار آن اتحادیه قرار می‌دهد. هر چند که هنوز در میان سران اتحادیه اروپا توافق کلی در این زمینه ایجاد نشده، اما اکنون این موضوع روی میز آن اتحادیه قرار دارد.

‏سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، به مثابه یک سازمان نظامی ایدئولوژیک و جهان‌وطن، به دستور خمینی، برای حفظ حکومت اسلامی و در مقابل ارتش ایران تشکیل شد. وظیفه اصلی سپاه پاسداران در درون مرز سرکوب ملت ایران و در برون مرز سازماندهی تروریسم جهانی است. وجود این نیروی سرکوبگر مانع آزادی ملت ایران و اقداماتش تهدیدی علیه امنیت ملی ایران و صلح جهانی است.

‏جبهه هفت آبان در سال گذشته تلاش زیادی برای نشان دادن ماهیت تروریستی سپاه پاسداران به کشورهای اروپایی انجام داد. علاوه بر برگزاری نشست‌هایی در پارلمان اروپا و در دیدار با مقامات رسمی دولت‌های اروپایی، تلاش‌های مسئولان جبهه هفت آبان در هلند نقش اساسی در صدور قطعنامه سال گذشته پارلمان آن کشور در تروریستی‌شناخته‌شدن سپاه داشت.

‏جبهه هفت آبان ضمن تجلیل از تلاش‌های دریا صفایی اعلام می‌کند که به کوشش‌های خود برای تشویق جهانیان به اعمال تحریم‌های فراینده علیه نیروهایی که مردم ایران را به اسارت گرفته‌اند ادامه خواهد داد.

‏جبهه هفت آبان،
‏سه‌شنبه ۵ اردیبهشت ‏۲۵۸۳

فهرست مطالب

نامه مشترک سه تشکل سکولار دموکرات به جبهه هفت آبان در حمایت از «همبستگی در روز ملی شیروخورشید...
۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳
همبستگی در روز ملی شیروخورشید...
۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳
گامی به پیش در تحریم سپاه...
۵ اردیبهشت ۱۴۰۳
بیانیه جبهه ھفت آبان در ارتباط با حمله موشکی-پهپادی جمهوری اسلامی به اسرائیل...
۲۷ فروردین ۱۴۰۳
تحریم فراگیر سیرک انتخابات...
۱۱ اسفند ۱۴۰۲